RD Rýmařov +420 730 701 545 ☎ +420730701545

요약 — +420730701545

보통
발신자 이름: RD Rýmařov
발신자 유형: 사기
지역: Czechia
리뷰 수: 64

전문가 의견

Číslo +420730701545 je spojováno s otravnými a opakovanými hovory, které se týkají především nabídek investic do rodinných domů v Rýmařově. Mnoho uživatelů označuje tyto hovory jako obtěžující, spam nebo dokonce nebezpečné, přičemž někteří zmiňují, že volající se snaží nutit finanční poradenství nebo dluhopisy. Opakovaně se objevuje zmínka o telemarketingu a pochybných investicích, což naznačuje, že se pravděpodobně jedná o agresivní obchodní praktiky. Někteří uživatelé popisují volající jako šmejdy nebo grázly, což podtrhuje jejich negativní zkušenost. Přestože se volající snaží prezentovat jako seriózní firma, časté a nevyžádané hovory vzbuzují nedůvěru a otravují příjemce.

발신자 분류

사기
15×
악성 전화
12×
텔레마케팅
9×
미확인
6×
금융
6×

자주 보고된 발신자

RD Rýmařov
11×
Spam
3×
RD Rýmařov (Podvod)
2×
Podvodník (Podvod)
2×
Rýmařov
1×

번호 평가하기 — +420730701545

730 701 545 에 대한 최신 보고

420730701545 금융 RD Rýmařov

Jednalo se o RD Rýmařov s nabídkou dluhopisů; odmítl jsem uvést e‑mail pro zaslání podrobností, a protistrana se zdvořile rozloučila a ukončila hovor.

420730701545 사기 podvodných dluhopisů (Podvod)

Jedná se o nabídku falešných dluhopisů.

420730701545 텔레마케팅

Byly mi nabízeny investice do projektů na stavby dřevěných domů

420730701545 악성 전화

Velmi obtěžující.

420730701545 악성 전화

Neustále mě ruší pravidelnými hovory, i přes opakované upozornění, aby přestali...

420730701545 사기 RD Rýmařov

RD Rýmařov nabízí dluhopisy.

420730701545 사기 RD Rýmařov

RD Rýmařov nabízí dluhopisy a požaduje pouze e-mail pro zaslání údajně nezávazné nabídky.

420730701545 사기

Domnívám se, že se jedná o investice do staveb, možná související s dluhopisy

420730701545 금융

Toto číslo mi nabídlo dluhopisy od firmy, která se specializuje na dřevostavby.

420730701545 악성 전화

Stále přivolávají i po vašem odmítnutí.

420730701545 미확인

Hovor se pouze prozvonce a nic dalšího.

420730701545 미확인

Často volají z Investice Rýmařov

420730701545 스팸

Toto číslo je evidentně spam, není zde žádný smysl jej brát

420730701545 악성 전화

Toto číslo mě obtěžuje svými opakovanými hovory, ale já už vím, co s tím

420730701545 스팸

Dostal jsem nabídku na dluhopis, ale je to zřejmě spam, tak to musím ignorovat

420730701545 Silent Call

Dlouho vyzývali, ale já jsem nezvedla

420730701545 미확인

unknown number, i didnt pick up.

420730701545 악성 전화

Tento číslo je opravdu otravný

420730701545 기타 RD Rýmařov

Toto číslo je spojené s místem v Rýmařově.

420730701545 악성 전화

Co je tohle za další podezřelou činnost?

420730701545 미확인

Opakované telefonáty jsou častým jevem u tohoto čísla, které mě obtěžuje.

420730701545 텔레마케팅 RD Rýmařov

RD Rýmařov, telemarketing.

420730701545 Company RD Rýmařov

Dostal jsem nabídku od RD Rýmařov, ale je to zřejmě nějaký podvodník

420730701545 미확인

There is no information available

420730701545 Company RD Rýmařov

Na RD Rýmařov se zeptali na kontakt, jelikož nechtěli způsobovat zbytečné zdržení; byli překvapeni, že emailové komunikace nejsou využívány

420730701545 금융

Hovor obsahoval nabídky investic, které byly opravdu otravné

420730701545

Prý se jedná o RD Rýmařov, ale nezajímá mě to

420730701545 미확인 Rýmařov

Toto číslo patří šmejdům, kteří nabízejí rodinné domy v Rýmařově, takže je lepší se jim vyhnout.

420730701545 사기

Toto číslo nabízí investice, které jsou podezřelé a pochybné.

다른 표기

관련 보고 더보기