Bankopkald fra Spar Nord? Sådan håndterer du det! - +45 96 34 40 03 (96 34 40 03)

Overblik — +4596344003

Pålidelig
Navn på opkalder: Spar Nord
Type opkalder: Kundeservice
Placering: Denmark
Anmeldelser: 83

Ekspertvurdering

Tjek nummeret i din kontaktliste, før du ringer tilbage. Når du modtager et opkald fra Spar Nord kundeservice, så bekræft altid, at du selv har initieret kontakten, fx via bankens officielle hjemmeside eller app. Undgå at give personlige oplysninger som CPR‑nummer, kontonummer eller adgangskoder, medmindre du har sikret dig, at linjen er ægte. Brug bankens sikre kanaler til at bekræfte anmodninger om kortspærring eller kontoændringer. Overvej at aktivere to‑faktor‑godkendelse på din netbank for ekstra beskyttelse. Hvis du er i tvivl, afslut samtalen og ring op på det officielle nummer fra bankens hjemmeside.

Opkalderkategorier

Kundeservice
27×
Ukendt
18×
Company
15×
Sikker
8×
Finansiel
4×

Opkaldernavne

Spar Nord
24×
Spar nord kundeservice
15×
Svindel
1×
Sparnord kundeservice
1×
Spar nord kunde service
1×

Bedøm dette nummer — +4596344003

Seneste rapporter for 96 34 40 03

4596344003 Kundeservice Spar Nord kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

It is confirmed that this number belongs to Spar Nord's customer service.

4596344003 Ukendt
★ ★ ★ ★ ★

Caution is recommended when interacting with this number

4596344003 Andet
★ ★ ★ ★ ★

User shares an unconventional encounter

4596344003 Kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

The customer service was slow to respond

4596344003 Company Sparnord kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

The number is for Sparnord kundeservice.

4596344003 Company Spar Nord Kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

This number is legitimate and belongs to Spar Nord Customer Service, a Danish bank, with no connection to scams

4596344003 Kundeservice Spar nord
★ ★ ★ ★ ★

This is the Spar Nord customer service number

4596344003 Finansiel Spar Nord
★ ★ ★ ★ ★

This is apperently Spar Nord

4596344003 Company Spar Nord
★ ★ ★ ★ ★

Spar Nord have blocked my payment card

4596344003 Company Spar Nord
★ ★ ★ ★ ★

Tilhører Spar Nord

4596344003 Finansiel Spar nord bank
★ ★ ★ ★ ★

Spar Nord Bank, Ny Mors

4596344003 Company Spar Nord kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

This number is genuine and belongs to Spar Nord's customer service, not a scam.

4596344003 Sikker
★ ★ ★ ★ ★

No issues have been reported with this number

4596344003 Kundeservice Spar Nord kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

Appears to be Spar Nord customer service

4596344003 Kundeservice Spar Nord Kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

This is suposed to be Spar Nord Kundeservice.

4596344003 Ukendt
★ ★ ★ ★ ★

Brugeren anbefaler at være forsigtig

4596344003 Finansiel Spar Nord
★ ★ ★ ★ ★

Spar Nord provides excellent service, and their vente musik is the best, very entertainig💃🕺

4596344003 Kundeservice Spar nord
★ ★ ★ ★ ★

The Spar Nord customer service is satisfactory

4596344003 Kundeservice Spar Nord kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

Legitimate customer service from Spar Nord, not spam

4596344003 Kundeservice Spar Nord kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

Denne telefonnummer tilhører Spar Nord kundeservice og er ikke spam

4596344003 Ukendt
★ ★ ★ ★ ★

Caution is advised when dealing with this phone number

4596344003 Ukendt
★ ★ ★ ★ ★

Vær forsigtig, dårlig anmeldelse

4596344003 Ukendt
★ ★ ★ ★ ★

Forsigtighed er rådet, når man har med dette nummer at gøre.

4596344003 Svindel
★ ★ ★ ★ ★

Brugeren advarede om at være forsigtig med denne nummer, der kan være farlig.

4596344003
★ ★ ★ ★ ★

Det er en god idé at være på vagt over for dette nummer

4596344003 Ukendt
★ ★ ★ ★ ★

User advise to exercice caution when dealing with

4596344003 Ukendt
★ ★ ★ ★ ★

Users are advised to exercise caution with this number

4596344003 Andet
★ ★ ★ ★ ★

Exercise caution when dealing with this number

4596344003 Ukendt
★ ★ ★ ★ ★

User advise to be careful when interacting with this number, it may be a scam

4596344003 Kundeservice
★ ★ ★ ★ ★

Ble bedt om å ringe tilbake, kortet ble sperrt på grunn av mistenkelig aktivitet

Forskellige formater

Flere relaterede rapporter